Піч конвекційна 7 квт

влевовправо
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 990007
5 000 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
+380 (66) 273-20-02
ТНВ: Людмила
- +380 (66) 284-62-33MFG: Артур
- +380 (68) 273-20-02Інтернет-магазин
- +380 (73) 273-20-02Інтернет-магазин
- +380 (66) 284-61-33Менеджер ВЕД: Людмила
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Компактна економічна піч з добротним дизайном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rud |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 7 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тип печі | Одноярусна |
| Теплоємність печі | З середньою теплоємністю |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Матеріал топки | Чорна сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Водяний контур | Ні |
| Парогенератор | Ні |
| Виносна топка | Ні |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Ні |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Вага | 36 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Тирса, Пелети, Брикети, Кора |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Ні |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.





