Продавець ТОВ "Торговий Дім Руд Екзост Сістем" розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
12 відгуків
+380 (66) 273-20-02
+380 (66) 284-62-33
+380 (68) 273-20-02
вул. Велика Діївська, 545, Дніпро, Україна

Чому ТМ Rud ?

Чому ТМ Rud ?

1. Економічність.

 • наші булерьян оснащені запатентованою системою допалювання Пиротрон яка забезпечує "чисте горіння". Тобто допалює по максимуму всі горючі речовини які знаходяться в пічних газах. Можна навести економічні обґрунтування для того, що б довести покупцю що булерьян Руд хоч і трохи дорожче, але за рахунок залучення науки, інновацій, досліджень та експериментів, придбання нашого продукту доцільна.
 • Візьмемо, наприклад, булерьян, тип 00. Тип 00 у конкурентів заявлений як 6 квт, наша потужність доведена звітом європейського інституту TSU є 7,11 квт. При цьому у звіті вказано витрата дров хв. 0.821 - макс. 1.974. Тобто при повному завантаженні в 8 кг на мінімальній потужності наш опалювальний прилад може працювати майже 10 годин. за інформацією з відкритих джерел, виробники подібних опалювальних агрегатів заявляють 4 години Якщо ми візьмемо аналог працює 6 годин, а наш 8 годин, то можна підрахувати економічний ефект. На опалення нашій піччю треба 3 завантаження по 8 годин, аналог 4 завантаження. Тобто ми для опалення витратимо 24 кг дров на добу, а аналог 32, тобто на 8 кг на добу ми пропонуємо менше витрата дров. Якщо взяти що тривалість періоду з середньою добовою температурою повітря не більше +8oC, 172 дні ( http://teplo-info.com/snip/oto pitelniy_period ) згідно Сніп, округлимо до 150 днів, то отримаємо що економія складе 150х8=1200 кг, або приблизно 1,5 куба. Принаймні це 1,5х600 грн/м. куб або 1000 грн за сезон. Але ці 1,5 куба зайвих дров, не тільки треба купити, але і зберігати, носити, витрачати свій час на це і виносити відходи згоряння. Так само більш повне згоряння - це екологічність. Резюме - вартість агрегату, здавалося б, на 200 грн дорожче, але сумарно за рік 1000-200=800 грн економії. Моделі з більшою потужністю, відповідно, економічна складова пропорційно зростає.

2. Якість

 • Якість булерьянов Руд гарантовано тим, більше половини продукції продається на експорт, і у процесі виробництва продукція не ділиться на експортну і внутрішню. Є внутрішній ВТК, який стежить за якістю вхідної сировини та готової продукції.
 • Застосування у фарбуванні імпортних ЛКМ (Греція), які служать кілька років без втрати споживчих якостей. Фарба набагато дорожче вітчизняних аналогів, які не витримують ніякої критики і через пару тижнів змінюють колір до невпізнання. Це те ж обґрунтування ціни.
 • На кожному опалювальному агрегаті є фірмова табличка з серійним номером. У паспорті є свідоцтво про приймання відділом технічного контролю ВТК.

3. Дизайн

 • Відрізняється від всіх булерьянов на ринку формою і дизайном бічних декоративних панелей. Так само варто відзначити декоративну фарбу з імітацією шкіри крокодила і великий вибір кольорів.
 • Стекло в дверце наших печей, значительно больше чем у других производителей. Самое главное, то что стекло не закапчивается из за сложной, уникальной системы очистки стекла первичным воздухом, которая есть только у нас. Стекло используется германское, SCHOTT ROBAX. Очень дорогое, что то же влияет на окончательную цену продукта.
 • Деревяные ручки из ясеня. Не нагреваются и прекрасно выглядят на продолжении всего срока службы отопительного агрегата

4. Конструкция.

 • Пиротрон. Система дожига печных газов, которая обеспечивает "чистое горение", экологичность и экономичность. Так же система по своей конструкции укрепляет жесткостью заднюю стенку и полку между камерами сгорания, проходящий по системе свежий воздух охлаждает самые напряженные части булерьяна, не дает им коробиться и обеспечивает долговечность конструкции. Задний шибер с фиксатором. Позволяет фиксировать заднюю заслонку. Также есть только у нас.

5. Доставка

 • Булер'ян доставляємо по всій країні безкоштовно, до дверей. Це зроблено для того, щоб ціна для всіх покупців України була однакова. Поставляється в дерев'яній обрешітці.

6. Гаратнийный термін

 • На всі булерьян надається гарантійний термін 36 місяців !

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner